Wednesday, April 17, 2013

E temerrshme Anakonda sulmon reporterin e CNN (Video)

Burri i pren hunden dhe veshet gruas.Tronditese(VIDEO)

Kryejnë marëdhënie në ballkon ndërkohe poshtë tyre mbi 50 njerez po i shikonin! (Video)

Tuesday, April 16, 2013

Shikone kete Video ne koken e Ronaldos, ne minuten e 1:13

Trillimi i Viganit që mërzit Elenën


Elena e pyet nëse ai ka në plan që të mos flejë vetëm gjatë natës së sotme. “Nuk kam asnjë plan”, i përgjigjet Vigani. Më pas Vigani mendon të bëjë një lojë për Elenën, duke i thënë asaj se ka marrë një letër nga e ëma, ku i kërkonte atij që të mos flinte me asnjërën nga vajzat. “Duhet ta lexoja te magazina dhe nuk ia kam treguar askujt. Më thoshte që të rrija me këtë të doja, por të mos flija me gocat natën sepse nuk dukem mirë në publik”, i thotë Vigani, i cili thotë se do të respektojë me përpikëri këshillën e të ëmës. “Po ti i ndjek këshillat e nënës?”, e pyet ai Elenën. “Këtu kam thyer nga dy”, i përgjigjet Elena, duke përmendur përqafimet me të gjatë gjithë kohës.
Ai më vonë e ndryshon disi subjektin të cilën e tregoi më parë, duke thënë se e ëma ka pasur merak se ai zbulohet gjatë natës nëse fle me dikë tjetër. Ajo e vë në dyshim vërtetësinë e këtij fakti, duke i bërë të qartë atij se ka gënjyer lidhur me letrën, por më pas i thotë: ”Pse më paska inat mami jote mua?”. Ndërsa Vigani thotë se ka fjetur edhe me vajza të tjera, si me Jonildën p.sh. Më pas fillon ta përkëdhelë Elenën e t’i thotë se sot e ka në plan që ta thyejë vendimin e të ëmës.

Transmetoi gabimisht porno në TV, burg për teknikun bjellorus


Një video porno është transmetuar gabimisht në orar dreke në "BelMuzTV", një kanal muzikor bjellorus që përcillet edhe nëpër ekranet e mëdha të qendrave komerciale, apo nëpër restorantet e Minsk.Televizioni muzikor në Bjellorusi e ka transmetuar fragmentin "e ndaluar" për gati 10-20 minuta.

Një video porno është transmetuar gabimisht në orar dreke në "BelMuzTV", një kanal muzikor bjellorus që përcillet edhe nëpër ekranet e mëdha të qendrave komerciale, apo nëpër restorantet e Minsk.

Televizioni e ka transmetuar fragmentin "e ndaluar" për gati 10-20 minuta. Përgjegjësi, i cili tani rrezikon pasoja të rënda, është një teknik audio. Por për t'u justifikuar ai ka përmendur një grindje me të fejuarën, gjë që e ka futur në dëshpërim.

Mirëpo ja që përveçse me bujën dhe skandalin e madh të shpërthyer, tekniku duhet të përballet edhe me burgun dhe dënimin e rëndë, pasi transmetimi i imazheve "hard" përbën krim penal në Bjellorusi

Monday, April 15, 2013

Pitbulli sulmon policin video e frikshme

Polici fotografoi një qenie të pazakontë dhe të tejdukshme…! (video)

Tradhton Burrin Diten e Marteses (Video)

Shikoni qfar bejne vajzat e Brazilit kercim super (Video)

Videoja tronditëse: Policia dhunon një grua 8 muajshe shtazënë

Vdes nga nje goditje me grusht,sherr per te dashuren.

arreston pilicija nji djal por shoky i tij i hakmerret policis shiko cfar ndodh (video)

Besart Berisha feston me flamurin kuq e zi, nje tifoz serb e godet nga tribunat (VIDEO)

Djaloshi rrëmbehet nga fantazma ndërsa po jepte intervistë live! Kujdes, pamje të ashpra!(video)

Shikoni kete vajze te dehur qe ja gris me gersher shoqes se vet dhe ja nxerr gjoksin jasht (video)

2 Femra Te Zveshura Rrihen Para Kamerave (Video)

Olta lë shtëpinë e kënaqur për qëndrimin e saj


Pas provës banorët futen në shtëpi dhe Arbana u kërkon vëmendje sepse tashmë është momenti i eliminimit të kësaj jave. Mes të nominuarve është Olta ajo që publiku ka përzgjedhur për të larguar këtë javë nga shtëpia. 
Pas leximit të zarfit Olta përshëndetet përzemërsisht me banorët dhe largohet e qeshur nga shtëpia. Ndërkohë që kanë nisur nominimet e kësaj jave. Përveç banores së re të gjithë të tjerët do të shkojnë në dhomën e rrëfimit për të dhënë dy emra dhe dy arsye si zakonisht. Do të shkojnë në nominim tre banorët me më shumë vota dhe Anaidi që është i nominuari i përhershëm. 

Ndërkohë që banorët japin nominimet, Olta tashmë ka mbërritur në studion e spektaklit. Ajo është e qeshur dhe shprehet se është mjaft e kënaqur me qëndrimin e saj në shtëpi. Olta mohon se mes saj dhe Ilirit ka pasur diçka më shumë se një miqësi e mirë dhe se nuk e ka pritur që do të shkonte kaq gjatë me qëndrimin e saj në shtëpi. 
Pas një bisede me Arbanën dhe Opinionistin Olta ndjek një klip me momentet e saj më të bukura dhe ato që banorët kanë thënë për të gjatë këtyre tetë javëve.

Te rejat per banoren e re te BB6


Ka ardhur momenti që banorët të realizojnë fazën përfundimtare të provës së javës. Banorët ftohen në oborr dhe aty ndodhet një supermarket ku ata mund të marrin produktet e provës. ndërkohë në oborr ndodhet edhe Rikja, një vajzë e cila mban disa mollë sheqeri që djemtë e ndarë në çifte duhet t’i hanë për të marrë produktet që duan. Djemtë ndahen dhe marrin mollët e sheqerit, por kuptojnë që në të vërtetë ato janë qepë të karamelizuara. Përsëri krijohet një tjetër situatë qesharake, duke parë mimika e banorëve teksa hanë qepë me sheqer. 

Pas këtij momenti banorët kanë një minutë kohë që të mbushin koshat e tyre me produktet që duan. Banorët nxitojnë të mbushin sa më shumë koshat duke marrë edhe shumë produkte luksi. Megjithatë banorët nuk mund t’i marrin. Ata pozicionohen përballë koshave të tyre. Në oborr hyjnë të afërmit e tyre të cilët kanë për detyrë që të mbajnë për një farë kohe koshat përpara duarve. Nëse nuk arrijnë t’i mbajnë deri në fund të kohës, koshi nuk mund të bëhet pjesë e buxhetit të banorëve. Kështu një pjesë e mirë e produkteve nuk arrijnë të mbahen nga ata brenda kohës dhe banorët mund të marrin vetëm një pjesë të koshave. 

Në fund banorët marrin koshat, por nuk lejohen të flasin e të takohen me të afërmit e tyre. bashkë me ta në shtëpi hyn edhe Rikja e cila prezantohet me banorët si banorja më e re e shtëpisë.

Gazetarja Vdes Live Duke Dhe lajmet (VIDEO)